O nas

Witamy Państwa w sklepie internetowym, teraz-led.pl. Właścicielem sklepu jest firma ADAR Adrianna Rudzińska-Żurek.

Sklep nasz powstał z myślą by dostarczać naszym Klientom nowoczesne i energooszczędne rozwiązania z dziedziny technologii LED. Są to produkty bardzo zaawansowane technologicznie, dające duży wybór rodzaju światła, z jakiego chcemy korzystać, a przede wszystkim pozwalające na olbrzymie zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i opłat za nią.

Nasz sklep prowadzimy w taki sposób, by być Państwa partnerem i wiarygodnym dostawcą. Oferujemy produkty uznanych, polskich i zagranicznych producentów, o sprawdzonej jakości i mamy nadzieję, w atrakcyjnej cenie. Opisy i informacje o naszych produktach są w pełni zgodne z prawdą i rzetelne, zgodne z tym, co producenci sami o nich przekazują. Staramy się oddać rzeczywiste parametry każdego z urządzeń a nie marketingowe i niezgodne z prawdą reklamy.

Jako Państwa Partner, chcemy, by czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie, w związku z tym każdy nasz klient ma zawsze prawo do zwrotu zakupionego towaru. Wydaje nam się to podstawową zasadą wzajemnego zaufania i zakupów w Internecie gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą.

Poza tym zachęcamy do kontaktu z nami, przekazywanie swoich uwag i sugestii zarówno w kontekście Państwa zakupów jak i asortymentu bądź sposobu prowadzenia sklepu.

Zapraszamy na zakupy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl