Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Panele led sufitowe i oprawy rastrowe

Natynkowe i podtynkowe oprawy rastrowe LED

Oprawa uniwersalna DEGO Oprawa uniwersalna DEGO
Producent: EFL Polaris
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plafon podtynkowy SOLO 60x60 Plafon podtynkowy SOLO 60x60
Producent: EFL Polaris
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świecąca ramka PROBUS 40W 3300lm Świecąca ramka PROBUS 40W 3300lm
Producent: Polux
Cena: 87,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dioda LED

Dioda LED, czyli dioda elektroluminescencyjna, stanowi jedno z najpopularniejszych obecnie źródeł światła. Posiada wiele różnych zalet, do których należy w szczególności zaliczyć bardzo długi czas działania i duży współczynnik iluminacji, dzięki któremu uzyskujemy jasne światło. Ponadto, mają one mały rozmiar i cechuje je niewielki pobór prądu. Wynalazek ten już dawno zdobył rynek oświetleniowy i jest z powodzeniem stosowany w szkołach, sklepach, biurach i prywatnych posesjach. Najnowszą odsłoną tej technologii są panele sufitowe LED. Gwarantują one najwyższy standard efektowności oraz oszczędności.

Stosowana technologia

Panel LED sufitowy w zależności od potrzeb i wymagań klientów emituje różne barwy światła. Jeżeli potrzebna jest duża efektywność świetlna, wybieramy zimną barwę. Tymczasem, jeśli zależy nam na większym komforcie pracy i efektywność świetlna nie jest priorytetem, to wówczas należy wybierać panele LED sufitowe, które emitują światło barwy żółtej (ciepłej). Panele sufitowe LED mogą posiadać możliwość regulacji natężenia oświetlenia, czyli gęstości strumienia świetlnego padającego na daną powierzchnię.

Bogata oferta

Naszą ofertę paneli sufitowych LED opieramy o produkty znanych marek takich jak EFL Polaris oraz Polux. Wszystkie panele i oprawy rastrowe dostępne w naszym sklepie posiadają wysoką jakość i oferują różnorodny zakres cenowy w zależności od wymagań klientów. Najbardziej przystępne cenowo produkty to przede wszystkim panele podtynkowe i natynkowe, oprawy rastrowe podtynkowe i natynkowe oraz świecące ramki. Zamiast opraw rastrowych, jako zamienniki, można stosować plafony uniwersalne. Wybór urządzenia zależy od wielu czynników. Należy zastanowić się, czy chcemy dokonać montażu na suficie podwieszanym, bądź na dowolnym innym suficie lub ścianie. Znaczenie ma również rodzaj światła i jego właściwości takich jak chociażby ograniczona luminacja oprawy. Oferowane produkty posiadają 3-letnią bądź 5-letnią gwarancję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl